Dodatkowe informacje
| Stan | Używany |
|---|---|
| Producent części | Volkswagen OE |
| Typ samochodu | 4×4/SUV, Samochody osobowe |
| Wersja | Europejska |
| Jakość części (zgodnie z GVO) | Q – oryginał z logo producenta części (OEM, OES) |
| Strona zabudowy | przód – prawa |
| Numer katalogowy oryginału | 5TA955104A, 5TA955104A 5TA 955 104 A 5TA.955.104.A, VD40244 A2C91952100 |
| Numer katalogowy części | 64557139_mpdparts 5TA955104A |
| Numery katalogowe zamienników | 5TA955104A |












