Dodatkowe informacje
| Rozstaw śrub | 5×130 |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Średnica felgi | 20" |
| Odsadzenie (ET) | 60 |
| Szerokość felgi | 11.0" |
| Producent felg | Porsche OE |
| Liczba felg w ofercie | 1 szt. |
| Typ samochodu | 4×4/SUV, Samochody osobowe |
| Kod producenta | 9J1601025K |
| Numer katalogowy oryginału | 9J1601025K, 9J1 601 025 K 041 QO1 9J1.601.025.K, 9J1.601.025 9J1601025 9J1.601.025.CS, 9J1601025CS 11JX20H2ET60 11J20H2ET60, 11J 20H2 ET60 GLSCHWARZ GL SCHWARZ, TAYCAN TURBO AERO RAD ALUMINIOWA ALU |
| Numer katalogowy części | 62093078_mpdparts 9J1601025K |
| Numery katalogowe zamienników | 9J1601025K, Wheel Rim Felge Alufelge Zoll Felga, Alufelga Obręcz Leichtmetallfelge |





















