Dodatkowe informacje
| Rozstaw śrub | 5×130 |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Średnica felgi | 20" |
| Odsadzenie (ET) | 60 |
| Szerokość felgi | 11.0" |
| Producent felg | Porsche OE |
| Liczba felg w ofercie | 4 szt. |
| Typ samochodu | 4×4/SUV, Samochody osobowe |
| Kod producenta | 9J1601025K 9J1601025J |
| Wzór | wieloramienne |
| Model | PORSCHE TAYCAN 9J1 TURBO AERO |
| Numer katalogowy części | 9J1601025K 9J1601025J |
| Numer katalogowy oryginału | 9J1601025K 9J1601025J 9J1.601.025.K, 9J1.601.025.J 9J1907275B 9J1.907.275.B, ALUFELGA FELGA CZUJNIK CIŚNIENIA |
| Numery katalogowe zamienników |


















