Dodatkowe informacje
| Rozstaw śrub | 5×130 |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Średnica felgi | 21" |
| Odsadzenie (ET) | 79 |
| Szerokość felgi | 11.5" |
| Producent felg | Porsche OE |
| Liczba felg w ofercie | 1 szt. |
| Typ samochodu | 4×4/SUV, Samochody osobowe |
| Powłoka | Połysk |
| Wykończenie | BL – czarne |
| Kod producenta | 992601235A |
| Wzór | pięcioramienne |
| Model | 911 992.2 LIFT |
| Kolor | do lakierowania |
| Numer katalogowy oryginału | 992 601 235 A 992.601.235.A 03G LISTWA, FELGA KOŁO KOŁPAK CARBONOWY KARBONOWY, DEKOR KARBON DEKORACJA (25-26) 992.2, CARRERA T S 4 GTS 4GTS CABRIOLET, KABRIOLET TARGA |
| Numer katalogowy części | 992601235A |
| Numery katalogowe zamienników | lift po lifcie facelift lifting, liftingu listwa listewka nakładka, dokładka osłona poszerzenie blenda, Wheel Rim Felge Alufelge Zoll Felga, Alufelga Obręcz Leichtmetallfelge 2025, 25 2026 26 |















