Dodatkowe informacje
| Rozstaw śrub | 5×130 |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Średnica felgi | 20" |
| Odsadzenie (ET) | 67 |
| Szerokość felgi | 11.5" |
| Producent felg | Porsche OE |
| Liczba felg w ofercie | 1 szt. |
| Typ samochodu | 4×4/SUV, Samochody osobowe |
| Kod producenta | 992601025A |
| Wzór | wieloramienne |
| Model | 992 |
| Numer katalogowy części | 992601025A |
| Numer katalogowy oryginału | 992.601.025.A |
| Numery katalogowe zamienników |

















