Dodatkowe informacje
| Liczba felg w ofercie | 1 szt. |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Typ samochodu | 4×4/SUV, Samochody osobowe |
| Kod producenta | 982601025AT |
| Producent felg | Porsche OE |
| Rozstaw śrub | 5×130 |
| Średnica felgi | 20" |
| Szerokość felgi | 10.5" |
| Odsadzenie (ET) | 47 |
Numer oferty:
51681479
Brak w magazynie

Gwarantowana Bezpieczna Płatność
OPIS I PARAMETRY
| Liczba felg w ofercie | 1 szt. |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Typ samochodu | 4×4/SUV, Samochody osobowe |
| Kod producenta | 982601025AT |
| Producent felg | Porsche OE |
| Rozstaw śrub | 5×130 |
| Średnica felgi | 20" |
| Szerokość felgi | 10.5" |
| Odsadzenie (ET) | 47 |
Felga jest nawiercona oraz ma uszkodzenie na rancie.
Porsche 982 Boxster 20″ Felga Boxster Spyder, 10,5J x 20 ET47, czarny satynowy półmat.
982.601.025.AT 982601025ATJE1 982.601.025.ATJE1 982601025AAJE1 982601025AA JE1 982601025AHJE1 982601025AH JE1