Dodatkowe informacje
| Stan | Używany |
|---|---|
| Marka | Pirelli |
| Liczba opon w ofercie | 1 szt. |
| Model | WINTER |
| Rok produkcji | 2017 |
| Szerokość opony | 305 mm |
| Profil opony | 30 |
| Średnica | 20" |
Numer oferty:
10772101
1 w magazynie

Gwarantowana Bezpieczna Płatność
OPIS I PARAMETRY
| Stan | Używany |
|---|---|
| Marka | Pirelli |
| Liczba opon w ofercie | 1 szt. |
| Model | WINTER |
| Rok produkcji | 2017 |
| Szerokość opony | 305 mm |
| Profil opony | 30 |
| Średnica | 20" |