Dodatkowe informacje
| Stan | Używany |
|---|---|
| Liczba felg w ofercie | 1 szt. |
| Średnica felgi | 19" |
| Szerokość felgi | 9.0" |
| Rozstaw śrub | 5×112 |
| Odsadzenie (ET) | 37 |
| Producent felg | Mercedes-Benz OE |
| Typ samochodu | Samochody osobowe |
Numer oferty:
10771889
1 w magazynie

Gwarantowana Bezpieczna Płatność
OPIS I PARAMETRY
| Stan | Używany |
|---|---|
| Liczba felg w ofercie | 1 szt. |
| Średnica felgi | 19" |
| Szerokość felgi | 9.0" |
| Rozstaw śrub | 5×112 |
| Odsadzenie (ET) | 37 |
| Producent felg | Mercedes-Benz OE |
| Typ samochodu | Samochody osobowe |