Parametry
| Rozstaw śrub | 4×108 |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Średnica felgi | 18" |
| Odsadzenie (ET) | 47,5 |
| Szerokość felgi | 7.0" |
| Producent felg | Ford OE |
| Liczba felg w ofercie | 1 szt. |
| Typ samochodu | 4×4/SUV, Samochody osobowe |
| Kod producenta | H1BJ-1007-E1A |
| Model | FIESTA MK8 VIII VII |
| Numer katalogowy oryginału | H1BJ-1007-E1A |
| Numer katalogowy części | 63505790_mpdparts H1BJ-1007-E1A |
| Numery katalogowe zamienników | H1BJ-1007-E1A, Wheel Rim Felge Alufelge Zoll Felga, Alufelga Obręcz Leichtmetallfelge |





















