Dodatkowe informacje
| Stan | Używany |
|---|---|
| Liczba felg w ofercie | 1 szt. |
| Średnica felgi | 20" |
| Szerokość felgi | 8.5" |
| Rozstaw śrub | 5×120 |
| Odsadzenie (ET) | 47 |
| Producent felg | BMW OE |
| Typ samochodu | Samochody osobowe |
Numer oferty:
10771464
1 w magazynie

Gwarantowana Bezpieczna Płatność
OPIS I PARAMETRY
| Stan | Używany |
|---|---|
| Liczba felg w ofercie | 1 szt. |
| Średnica felgi | 20" |
| Szerokość felgi | 8.5" |
| Rozstaw śrub | 5×120 |
| Odsadzenie (ET) | 47 |
| Producent felg | BMW OE |
| Typ samochodu | Samochody osobowe |