Dodatkowe informacje
| Profil opony | 35 |
|---|---|
| Szerokość opony | 275 mm |
| Rozstaw śrub | 5×112 |
| Stan | Używany |
| Średnica felgi | 21" |
| Odsadzenie (ET) | 35 |
| Szerokość felgi | 9.0" |
| Rodzaj opon | Letnie |
| Producent felg | Audi OE |
| Liczba felg w ofercie | 4 szt. |
| Typ samochodu | 4×4/SUV, Samochody osobowe |
| Marka opon | Dunlop |
| Rok produkcji opon | 2016 |
| Rodzaj felg | Aluminiowe |
| Kod producenta | 4G8601025AR |
| Numer katalogowy oryginału | 4G8 601 025 AR 4M0 170 B LT7, 4G8.601.025.AR 4G8601025AR, 4M0.601.170.B 4M0601170B 4G8601025BF, 4G8.601.025.BF 4G8601025AS, 4G8.601.025.AS 4G8601025AQ, 4G8.601.025.AQ FELGA FELGI OPONY DUNLOP, DEKIEL DEKIELEK OSŁONA RS7 S7 A7, (14-18) LIFT |
| Numer katalogowy części | 4G8601025AR |
| Numery katalogowe zamienników | lift po lifcie facelift lifting, liftingu Wheel Rim Felge Alufelge Zoll, Felga Alufelga Obręcz Leichtmetallfelge, Opona tire Reifen Räder 2014 14 2015 15, 2016 16 2017 17 2018 18 |





















