Dodatkowe informacje
| Rozstaw śrub | 5×112 |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Średnica felgi | 20" |
| Odsadzenie (ET) | 38 |
| Szerokość felgi | 8.5" |
| Producent felg | Audi OE |
| Liczba felg w ofercie | 1 szt. |
| Typ samochodu | 4×4/SUV, Samochody osobowe |
| Kod producenta | 83A601025E |
| Model | SQ3 RSQ3 Q3 83A F3 |
| Numer katalogowy oryginału | 83A601025E |
| Numer katalogowy części | 65000789_mpdparts 83A601025E |
| Numery katalogowe zamienników | 83A601025E, Wheel Rim Felge Alufelge Zoll Felga, Alufelga Obręcz Leichtmetallfelge 2018, 18 2019 19 2020 20 2021 21 2022 22 2023, 23 2024 24 2025 25 |





















