Dodatkowe informacje
| Kod producenta | 4H0601025BT |
|---|---|
| Producent felg | Audi OE |
| Marka opon | Goodyear |
| Rodzaj felg | Aluminiowe |
| Średnica felgi | 20" |
| Rozstaw śrub | 5×112 |
| Rodzaj opon | Letnie |
| Szerokość opony | 265 mm |
| Profil opony | 40 |
| Stan | Używany |
| Liczba felg w ofercie | 4 szt. |
| Szerokość felgi | 9.0" |
| Odsadzenie (ET) | 37 |
| Wzór | wieloramienne |
| Kolor | Srebrny |
| Powłoka | Matowa |
| Typ samochodu | Samochody osobowe |
| Rok produkcji opon | 2014 |


















