Dodatkowe informacje
| Profil opony | 35 |
|---|---|
| Szerokość opony | 265 mm |
| Rozstaw śrub | 5×112 |
| Stan | Używany |
| Średnica felgi | 20" |
| Odsadzenie (ET) | 37 |
| Szerokość felgi | 9.0" |
| Rodzaj opon | Letnie |
| Producent felg | Audi OE |
| Liczba felg w ofercie | 4 szt. |
| Typ samochodu | 4×4/SUV, Samochody osobowe |
| Powłoka | Matowa |
| Rok produkcji opon | 2015 |
| Rodzaj felg | Aluminiowe |
| Wzór | wieloramienne |
| Marka | Dunlop |
| Kolor | do lakierowania |
| Numer katalogowy oryginału | 4H0601025BT, 4H0601025BT 4H0 601 025 BT, 4H0.601.025.BT 4H0601025DC DC, 4H0.601.025.DC KOŁA KOŁO FELGA FELGI, OPONA OPONY KOMPLET ZESTAW AUDI A7 S7, 4G8 C7 A8 S8 |
| Numer katalogowy części | 65858184_mpdparts 4H0601025BT |
| Numery katalogowe zamienników | 4H0601025BT, Wheel Rim Felge Alufelge Zoll Felga, Alufelga Obręcz Leichtmetallfelge Opona, tire Reifen Räder |





















