Dodatkowe informacje
| Stan | Używany |
|---|---|
| Liczba felg w ofercie | 1 szt. |
| Średnica felgi | 18" |
| Szerokość felgi | 8.0" |
| Rozstaw śrub | 5×114.3 |
| Odsadzenie (ET) | 40 |
| Producent felg | Renault OE |
| Typ samochodu | Samochody osobowe |
| Model | RENAULT ALPINE |
| Kod producenta | 6020016328 |
Numer oferty:
10769535
1 w magazynie

Gwarantowana Bezpieczna Płatność
OPIS I PARAMETRY
| Stan | Używany |
|---|---|
| Liczba felg w ofercie | 1 szt. |
| Średnica felgi | 18" |
| Szerokość felgi | 8.0" |
| Rozstaw śrub | 5×114.3 |
| Odsadzenie (ET) | 40 |
| Producent felg | Renault OE |
| Typ samochodu | Samochody osobowe |
| Model | RENAULT ALPINE |
| Kod producenta | 6020016328 |