Dodatkowe informacje
| Stan | Używany |
|---|---|
| Marka | Falken |
| Klasa | średnia |
| Model | ZIEX ZE310 |
| Szerokość opony | 225 mm |
| Profil opony | 55 |
| Średnica | 16" |
| Liczba opon w ofercie | 2 szt. |
Numer oferty:
38523893
1 w magazynie

Gwarantowana Bezpieczna Płatność
OPIS I PARAMETRY
| Stan | Używany |
|---|---|
| Marka | Falken |
| Klasa | średnia |
| Model | ZIEX ZE310 |
| Szerokość opony | 225 mm |
| Profil opony | 55 |
| Średnica | 16" |
| Liczba opon w ofercie | 2 szt. |
CENA ZA DWIE SZTUKI